N

asza firma z uwagi na duże zainteresowanie naszych klientów naprawami mechanicznymi oraz usuwaniem filtrów cząstek stałych otworzyła dodatkową halę z pełną obsługą elektromechaniczną. W tej chwili dysponujemy łącznie 6 w pełni wyposażonymi stanowiskami oraz 2 stanowiskami do diagnostyki elektronicznej.

Przed przystąpieniem do wykonywania modyfikacji konieczne jest sprawdzenie samochodu pod względem jego sprawności. Zdarzają się sytuacje, kiedy po wstępnym pomiarze na hamowni podwoziowej okazuje się, że samochód nie dysponuje nominalną mocą deklarowaną przez producenta bądź też charakterystyka przebiegu wartości mocy oraz momentu obrotowego w znaczący sposób odbiegają od normy. W takiej sytuacji przystępujemy do ustalenia przyczyn takiego stanu rzeczy oraz ewentualnego usunięcia usterki.

W ramach przeglądów okresowych poza wymianą materiałów eksploatacyjnych wykonujemy naprawy mechaniczne silników oraz zawieszenia. Przeprowadzamy także kompleksowe testy przed zakupowe samochodów. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym do większości aut.

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone i gwarantujące najwyższą jakość części zamienne oraz oleje znanych firm. Nie montujemy regenerowanych turbosprężarek o wątpliwej wydajności. Z uwagi na wieloletnią owocną współpracę z naszymi dostawcami zapewniamy atrakcyjne ceny podzespołów.
 
 
Na wszystkie nasze usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

serwis_01

serwis_02

serwis_03