UWAGA

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji nasza firma wprowadza w życie środki mające na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa.

Aktualnie umawiamy wizyty telefonicznie na wybrane dni.

Najbliższe dni pracujące wypadają:
– 3 kwietnia (piątek),
– 4 kwietnia (sobota),
– 7 kwietnia (wtorek),
– 8 kwietnia (środa),
– 10 kwietnia (piątek).

Prosimy o kontakt pod numerem 501 617 094 lub 506 353 457 – udzielimy wszelkich informacji dotyczących modyfikacji oraz innych świadczonych przez nas usług.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość w związku z wprowadzonymi przez nas środkami bezpieczeństwa i, co za tym idzie, ograniczeniami w dostępności terminów. Zdrowie naszych Klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

 

SOBOTA

Pracujemy w wybrane soboty. Ze względu na aktualną sytuację związaną z koronawirusem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności najbliższych terminów.

 

Gdzie nas znajdziesz

Firma Kreator Mocy mieści się na ulicy Młodnicka 31 w Warszawie, tuż obok Marsa, na granicy trzech dzielnic: Rembertów, Praga Południe i Wawer, niedaleko od Akademickiego Ośrodka Sportowego Akademii Obrony Narodowej i stacji kolejowej Warszawa Gocławek. Poniżej znajdują się plany dojazdu do nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i skorzystania z naszych usług.
 
Telefony kontaktowe: (0-22) 610 55 56 lub 501 617 094

 

Dojazd (mapa)