Filtr DPF w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM potrafi sprawić wiele problemów. Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w autach używanych głównie do jazdy w mieście) filtr cząstek stałych w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM potrafi się zapchać i procedura wypalania nie daje żadnego efektu. Jedyną w pełni skuteczną metodą na pozbycie się problemu jest całkowite usunięcie filtra DPF w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM.

Usuwanie filtra DPF w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM to proces składający się z trzech etapów:


  • Mechaniczne usunięcie zapchanego filtra DPF lub FAP w Kreator Mocy Warszawa 1. MECHANICZNE USUNIĘCIE FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH - polega na wymontowaniu puszki filtra z auta, otworzeniu jej i wyciągnięciu wkładu filtra. Następnie wykonana zostaje atrapa i wszystko montowane jest ponownie w aucie. Dzięki temu nie ma żadnych śladów modyfikacji w samochodzie, wszystko wygląda tak jak przed usunięciem DPF w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM i nie ma problemów podczas jakiejkolwiek kontroli.
    Uwaga: w naszej firmie usuwamy tylko uszkodzony filtr. Katalizator oraz wszystkie czujniki pozostają na swoim miejscu.


  • Elektroniczne wyłączenie procedury wypalania filtra DPF lub FAP w Kreator Mocy Warszawa 2. ELEKTRONICZNE USUNIĘCIE FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH - polega na przeprogramowaniu sterownika silnika. Jest to najlepsza i w pełni skuteczna metoda. Dzięki temu nie włącza się procedura wypalania filtra DPF w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM. Auto zachowuje się tak, jakby fabrycznie nie było wyposażone w filtr cząstek stałych.
    Uwaga: program w sterowniku jednostki napędowej jest zapisem cyfrowym, nie ma możliwości żeby samoistnie się zmienił. Dzięki temu po tak wykonanej usłudze usunięcia filtra cząstek stałych w Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM problem z filtrem DPF nigdy więcej nie powróci.


  • NOWOŚĆ: jako jedyni na polskim rynku badamy stopień zadymienia spalin
  • Pomiar zadymienia urządzeniem DS2PC po usunięciu zapchanego filtra DPF lub FAP w Kreator Mocy Warszawa 3. POMIAR ZADYMIENIA / EMISJI - posiadamy urządzenie DS2 PC, w które wyposażona jest polska policja i służby. Dzięki temu wiemy, że Volkswagen T6 2.0 TDI 150 KM bez filtra cząstek stałych spełnia europejskie normy zadymienia. W momencie odbioru pojazdu z naszego serwisu właściciel auta otrzymuje wydrukowany raport z wykonanego pomiaru.
    Uwaga: Szczegóły oraz opis procesu pomiaru zadymienia opisujemy w zakładce POMIAR ZADYMIENIA SPALIN.